Pompy dwustrzykawkowe od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
515

Szanowni Klienci! F.H.U. EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem dobrej jakości aparatury i sprzętu, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych produktów metalowych. Jako podmiot gospodarczy istniejemy od 2010 r i cały czas rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Współpracujemy z dostawcami krajowymi polskimi jak również zagranicznymi. Sprowadzamy sprzęt z wielu zakątków ziemi, wybieramy dla was sprawdzone i najnowocześniejsze rozwiązania. Chcemy być regularnie w czołówce dostawców sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej, dlatego też stale poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je naszym klientom. Ciągle uczymy się ciągle nowych wyrobów, poznajemy nowatorskie pomysły konstruktorów. Dzięki temu nasza oferta ciągle jest poszerzana przez co możemy zaskakiwać klientów nowymi wyrobami. Wasze sugestie cały czas kształtują naszą chęć udoskonalania produktów jak i sięgania po nowe rozwiązania.

Duże doświadczenie nabyte w ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, jak również dogłębne studiowanie sugestii naszych interesantów, pozwalają nam oferować solidne, trwałe ale także ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one bardzo dobrze w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (np. szkoły, szpitale, hospicja, dpsy, urzędy itp..) a także w prywatnych mieszkaniach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, możemy wdrażać do produkcji nowoczesne technologie oraz produkty, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Wysoka jakość naszych produktów w połączeniu z dobrymi cenami, tworzy świetną ofertę dla naszych odbiorców. Pełna oferta euro- medical znajduje się na stronie www.euro-medical.pl .

Euro-medical – producent aparatury i sprzętu medycznego

Proponujemy Państwu szeroką ofertę nowoczesnej aparatury, a w tym kardiomonitory, elektrokardiografy, aparaty ktg, pulsoksymetry, ssaki, holtery, defibrylatory, jak i wiele innej specjalistycznej aparatury. Oprócz aparatury medycznej w naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzet, taki jak łóżka ( o stałej wysokości, o regulowanej wysokości, oiomowskie jak również do opieki w domu pacjenta), szafeczki medyczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej i siedzącej, fotele zabiegowe, kozetki lekarskie, wózki anestezjologiczne, lampy szpitalne, wózki do transportu zwłok czy chłodnie na medykamenty lekarskie czy szczepionki, a także komory chłodnicze na zwłoki.

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą!!! Nasi sprzedawcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dobrać ofertę dla Państwa uwzględniając Państwa różne szczegóły dotyczące naszej oferty czy warunków handlowych. Wszelkie informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.euro-medical.pl