Strona głównaUncategorizedZnany Księgowy - wykaz biur rachunkowych w Polsce

Znany Księgowy – wykaz biur rachunkowych w Polsce

Od wielu lat zajmujemy się księgowością. Wiemy, że znamy się na tym. Mamy zadowolonych klientów, których przybywa nam rok w rok. Ważnym jest, że nasi przedsiębiorcy polecają nas swoim znajomym. Tak więc jak widzisz należymy do biur rachunkowych, które stawiają dobro klienta na najwyższym miejscu. Bierzemy całą odpowiedzialność za jakość naszych usług. Mamy odpowiednie kwalifikacje, a szeroka wiedza pozwala na udzielanie eksperckich porad związanych z podatkami, finansami czy prowadzeniem działalności. Dodatkowym atutem biura księgowego jest fakt, że korzystamy z oprogramowania najlepszych polskich firm. Licencja na program odnawiana jest co roku. Zgodnie z kodeksem etyki w rachunkowości wprowadzamy w życie ideę profesjonalizmu równocześnie zobowiązując się do przestrzegania zasad moralnych i etycznych. Konkurencyjny rynek stawia wysokie wymagania przed służbami finansowoksięgowymi. Staramy się tym samym wspomagać proces podejmowania właściwych decyzji biznesowych. Z zaangażowaniem obsługujemy duże firmy i pomagamy młodym przedsiębiorcom. Pomagamy osiągać wymarzony sukces. Tanie usługi księgowe w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Rozliczaj swoją firmę w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Chcemy poinformować, że ofertę naszych usług kierujemy również do osób nie posiadających firmy, które oczekują fachowej pomocy z zakresu prawa, administracji czy ekonomii. Dodatkowo oferujemy pomoc przy zakładaniu firmy czy wybraniu dobrej formy rozliczeń. Zajmujemy się rozliczeniami podmiotów, które korzystają z różnych form opodatkowania zaczynając od karty podatkowej poprzez ryczałt, podatkową książkę przychodów oraz rozchodów a na księgach handlowych kończąc. Reprezentujemy naszych przedsiębiorców przed urzędem skarbowym oraz zusem. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, kadry oraz płace, ewidencję ryczałtową oraz rozliczenia pefron. Prowadzone przez naszą firmę biuro rachunkowe zapewnia fachową obsługę księgową i finansową ale także wsparcie terminowych księgowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo, rzetelność, profesjonalizm oraz kompetentną kadrę. Dodatkowo zajmiemy się doradztwem podatkowym. Każdą współpracę zaczynamy od wstępnego spotkania oraz analizy specyfiki działalności, wymagań i potrzeb firmy. Na tej bazie radzimy odpowiedni zakres usług i narzędzia. Swoją pracę wykonujemy w sposób fachowy oraz zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Dla komfortu przedsiębiorcy odbieramy niezbędne dokumenty spod wskazanego adresu. Poinformujemy o ważnych dla ciebie zmianach w przepisach, doradzimy w optymalizacji wydatków, zaproponujemy korzystną formę podatkową. Nie spędzisz wielu godzin na sprawach związanych z rozliczeniem firmy, zrobimy to dla ciebie. Dopilnujemy wytyczonych terminów. Nasza firma z racji świadczenia usług księgowych ma również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze abonamentowe wynagrodzenie ustalone jest z każdym przedsiębiorcom indywidualnie. Przy jego ustaleniu bierzemy pod uwagę wiele czynników, przede wszystkim: rodzaj prowadzonej dokumentacji rachunkowej, ilość dokumentów, ilość zatrudnionych pracowników, rodzaj prowadzonej działalności (np. sprzedaż, produkcja, usługi), rodzaj i stopień złożoności dokonywanych transakcji gospodarczych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Podczas jednego spotkania omówimy twoje potrzeby i wspólnie ustalimy zakres współpracy.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne